Değerli İş Ortaklarımız,

Dünyanın 1 numaralı Düz Transmisyon Kayışları, Konveyör Bantları, Plastik Modüler Bantları ve Plastik Zincirlerin üreticisi olan Habasit Grubu’nun; 2008’den beri Türkiye’de doğrudan faaliyet gösteren kendi kuruluşu, Habasit Kayış San Ve Tic Ltd.Şti’nin periyodik yayın organının, ilk sayısında size merhaba demekten büyük memnuniyet duyuyorum.

Yılda 3 sayı olarak yayınlanacak olan bu dergimiz sayesinde, firmamızı, çalışanlarımızı, ürünlerimizi ve en önemlisi ürün ve uygulamalarınıza katacağımız ilave değerleri, size tanıtma gayreti içerisinde olacağız. Mevcut iletişim kanallarımıza ek olarak bu derginin, iş birliğimize olumlu katkıları olacağına inanıyor, işimizi daha iyi yapabilmek adına görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Ümit Yanar
Ticaret Direktörü
Habasit Kayış San Ve Tic Ltd.

HIGHLIGHTS detaylar

Sayı 1/2016

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Lehçe, Türkçe ve Hollandaca gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 15,000

Dijital ortamda yayımlanması: highlights.habasit.com.tr

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Philippe Imhof, Sonja Strimitzer, Inken Budecker, Susan Dijkhuizen, Izabela Panol, Yvonne Merelli, Luca Grazzini, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Luca Grazzini

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA (www.ikropka.com)

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit