Değerli İş Ortaklarımız,

Dergimizin ikinci sayısında size merhaba demekten mutluluk duyuyorum.

Coğrafyamızın geçmekte olduğu bu zor günlerde, Habasit’in Türkiye’ye ve Türk halkına olan güveni sebebiyle, insanımıza ve işimize olan yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Yeni tesisimizin faaliyete geçmesiyle beraber, aramıza yeni arkadaşlar katılmakta ve bize güç katmaktalar. Bu paralelde personelimize verdiğimiz eğitimler yanında, siz değerli iş ortaklarımıza, konveyör sistemlerin dizayn prensiplerinden başlayan, bilgilendirme eğitimlerini de sunmaktayız. İhtiyacınıza uygun modüllerimizi ilgili teknik personelinizle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bu bilgi paylaşımı toplantılarımıza ilgi duymanız halinde bizimle temasa geçmenizi bekliyoruz.

Ümit Yanar
Ticaret Direktörü
Habasit Kayış San. Ve Tic. Ltd. Şti.

HIGHLIGHTS details

Sayı 2/2016

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Lehçe, Türkçe ve Hollandaca gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 15.000

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Philippe Imhof, Sonja Strimitzer, Inken Budecker, Susan Dijkhuizen, Paulina Zagórska, Yvonne Merelli, Luca Grazzini, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Luca Grazzini

Yazı işleri ekibi: Shelby Stuart (ST), Jeroen van der Bijl (JB)

Tercüme hizmeti: Justyna Ziębka

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA (www.ikropka.com)

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit