İlk insanın örtünme ve doğa koşullarından korunma ihtiyacını karşılayan tekstil yüzeyleri, daha sonra insanların kendini ifade etme içgüdüsüyle duygu ve düşüncelerini paylaştıkları şekillerle ve renklerle süslenmiştir. İlk örneklerine Mezopotamya topraklarında rastlanılan tekstil baskıcılığı, günümüz modern teknolojisiyle moda dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Konvensiyonel baskı teknikleri ile kıyaslandığında birçok avantajı sebebiyle dijital baskı teknolojisi baskı sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Sürekli gelişen ve talep gören dijital baskı endüstrisi beraberinde makine, ekipman, yazılım, baskı mürekkebi ve yedek parça gibi kendisine ait alt sektörlerdeki teknolojilerin de gelişmesine destek oluyor.

Habasit, baskı blanketi üreticileri arasında dünya lideri konumunda yer alıyor. Yenilikçi ve kaliteli ürünleri dijital baskıda teknolojisinde optimum sonuçları sağlıyor.

PVC, Polyester ve Kevlar kortlu TPU (polyurethane) olmak üzere farklı materyallerden oluşan baskı blanketleri yüksek kalitesini global standartlara taşırken kurulum kolaylığı, yüksek baskı hassasiyeti ve mükemmel fayda/maliyet oranı gibi çeşitli avantajları müşterileriyle buluşturuyor.

Tekstil baskı sektöründe dünyanın önde gelen makine üreticileri ve son kullanıcıları, orijinal ekipmanları ve mevcut blanket değişimleri için Habasit’i tercih ediyorlar.

Yenilikçi Anlayış
Habasit’in çeşitli ürün gamı, mevcut uygulamalarınız için en iyi baskı blanketini seçmenizi olanak tanırken aynı zamanda sizi son gelişmelerden haberdar eder. Habasit’in tekstil baskı teknolojisinde sahip olduğu kapsamlı sektör bilgisi, on yıllar boyunca her boyuttaki firmayla ve pazar liderleriyle çalışmanın bir ürünüdür.

Montaj ve Servis Desteği
Baskı blanketlerinin montaj hizmeti uzman kadromuz sayesinde makine üzerinde ya da istenilen ebatlar doğrultusunda daha önceden eklenerek sonsuz bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Habasit­, iş ortağı olarak gördüğü siz değerli müşterilerimize sektörden edindiği bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere teknik destek vermektedir.

Tolga KaynakSatış Müdürü

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit