Değerli İş Ortaklarımız

Dergimizin üçüncü sayısında size merhaba demekten mutluluk duyuyorum.

İlk iki sayımızla ilgili olarak aldığımız olumlu geri dönüşler, bizi çok mutlu ve sonraki sayılarımızla ilgili olarak ta motive etmektedir. Yapıcı eleştirileri dolayısıyla okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.

Bu sayımızda, size yeni ürünlerimizi tanıtıyor ve grubumuzun kuruluşunun 70. yılını kutlamanın mutluluğu ve gururunu da paylaşıyoruz. Günümüzün en önemli konularından biri olan, enerji tasarrufu konusunun da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Gelecek sayılarımızda ise, iş ortaklarımıza da yer vereceğimizi ve sizin tanıtımınıza da bu sayfalarda imkan sağlayacağımızı da bu vesile ile duyurmak istiyorum.

Bu sayımızı da keyifle okumanız ümidiyle, iyi günler dilerim.

Ümit Yanar Ticaret Direktörü Habasit Kayış San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ümit Yanar

HIGHLIGHTS details

Sayı 3/2016

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Lehçe, Türkçe Hollandaca ve Çince gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 20,000

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Philippe Imhof, Sonja Strimitzer, Inken Budecker, Susan Dijkhuizen, Paulina Zagórska, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Tolga Kaynak

Yazı işleri ekibi: Shelby Stuart (ST), Clara Wimmer (CW)

Tercüme hizmeti: Justyna Ziębka

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit