Müşteri eğitimlerimize Kastamonu Entegre ile devam ediyoruz

Küreselleşen dünyanın getirdiği rekabet ortamı bilgiyi ve bu bilginin nasıl kullanıldığını daha da önemli hale getirmiştir. Günümüz koşullarında bilginin dolaşım hızı çok yüksek boyutlara ulaşmakla beraber bu anlamda insana yatırımın da önemi gitgide artıyor. Bir kurum, varlığını sürdürebilmesi için kaliteli üretim ve hizmetin yanında kaliteli insan gücüne de ihtiyaç duyuyor.

Habasit olarak, müşterilerimizin sahip oldukları bilgiyi sürekli olarak artırmanın ve güncel tutmanın gelecekte onları başarıya taşıyacak en önemli araçlardan birisi olduğunu biliyoruz.

İşte bu noktada, sadece kayış ve konveyör bant üreticisi olmanın ötesinde, farklı sektörler ve uygulamalarda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak üzere müşterilerimiz için eğitim programları düzenliyoruz.

Çeşitli uygulamalara yönelik doğru ürün seçimi, konveyör dizayn prensipleri, ürün çeşitliliği, fabrikasyon ve kurulum gibi ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek farklı konularda tecrübeli ekibimizle eğitim organizasyonlarımıza devam ediyoruz.

Son eğitim etkinliğimizi Hayat Holding’in lokomotif şirketlerinden biri olan ağaç bazlı panel endüstrisinde lider tedarikçi konumunda yer alan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi firmasında gerçekleştirdik. Ağaç sektöründe büyük deneyime sahip Kilit Müşteriler Yöneticisi Semih Kanatlar’ın önderliğinde eğitim organizasyonumuzun ilk kısmı Kastamonu Entegre’nin Balıkesir’deki yonga levha tesisinde yer aldı.

Üretim ve bakım/onarım bölümlerinden yaklaşık 15 çalışanın iştirak ettiği eğitimde; doğru ürün seçimi, depolama ve bakım koşulları, muhtelif sorunlara çözüm yaklaşımları gibi pratik uygulamalarda ihtiyaç duyulabilecek birçok konu detaylarıyla ele alındı. Ağaç panel üretiminde kritik öneme sahip bazı uygulamalarda kullanılan taşıyıcı bant ve kayış gruplarının (serme bandı, ön pres bandı, havalandırma bandı, v.b.) üretim kalitesine ve verimliliğine olan etkisinin önemini vurgulamaya çalıştık.

Eğitimin son bölümünde yer verdiğimiz soru/cevap kısmıyla katılımcıların merak ettikleri veya gündelik iş hayatında karşılaştıkları sorunlara çözüm olarak eğitim etkinliğimizin Balıkesir ayağını tamamlamış olduk. Balıkesir tesisinden sonra sırasıyla Adana, Tarsus, Kastamonu ve Gebze tesislerinde toplamda yaklaşık 60 katılımcıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla eğitim etkinliğimizi tamamlamış bulunuyoruz.

Eğitim sonrası farklı tesislerdeki katılımcılardan aldığımız olumlu geri dönüşler bu gibi müşteri eğitim programlarının geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması noktasında bizim için motivasyon kaynağı oldu.

Eğitim sürecinde bizlere vakit ayırdıkları ve sabırla dinledikleri için tüm Kastamonu Entegre katılımcılarına, eğitimin organize edilmesinde bize destek veren bölge bayiimiz Tunca Teknik’in Satış Yetkilisi Tarık Yazıcı’ya çok teşekkür ediyor bilginin paylaşarak çoğaldığı farklı bir etkinlikte tekrar buluşmayı ümit ediyoruz.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit