Değerli İş Ortaklarımız,

Dergimizin beşinci sayısında size merhaba demekten mutluluk duyuyorum.

Bu sayımızda, bir yandan yaptığımız işin tüccar terzilik mesleği ile nasıl paralellik arz ettiğini size aktarırken, diğer taraftan üretim ve fabrikasyon yeteneklerimizin birkaçı hakkında bilgi veriyoruz. Bu konulara değinirken olmazsa olmaz paketleme sektöründen, yaşanmış bir tecrübeyi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca, gıda sektöründe her geçen gün artan hijyen gereksinimi ve yer darlığı gibi bir sorunu rahatlıkla bertaraf eden spiral kule uygulaması ve beyaz et sektörü ile ilgili yazılarımızı da ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz.

Bu sayımızı da keyifle okumanız ümidiyle, iyi günler dilerim.

Ümit Yanar Ticaret Direktörü Habasit Kayış San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ümit Yanar

HIGHLIGHTS details

Sayı 02/2017

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Lehçe, Türkçe, Hollandaca, Çince ve Japonca gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 21,000

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Philippe Imhof, Sonja Strimitzer, Inken Budecker, Susan Dijkhuizen, Paulina Zagórska, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Tolga Kaynak

Yazı işleri ekibi: Jeroen van der Bijl (JB), Shelby Stuart (ST), Clara Wimmer (CW)

Tercüme hizmeti: Justyna Ziębka

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit