Uzman parmaklarınızın ucunda

İhtiyaçlarınız için size özel bir Habasit mühendisi olsun istemez miydiniz? Her türlü kayış konusunda uzman, çok dil bilen bir eksper? Her türlü sorunuzu yanıtlamak için bekleyen, gece gündüz ulaşabileceğiniz bir danışman? Kulağa olduğundan fazla hoş geliyor değil mi? Oysa bu, ortaya çıkan yeni bir gerçek.

Habasit'in etkileşimli blogu her alandan uzmanlarımız tarafından yazılıyor ve artık yedi dilde mevcut: İngilizce, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İsveççe, Lehçe ve Rusça. Sizin için en önemli olan konu başlıkları üzerine her gün yeni yazılar yazılıyor. İster konveyör kayışının nasıl birleştirildiğine dair ipuçları arayın, ister kayış hareketindeki olası sorunlarınız hakkında sorular sorun, yılların profesyonel deneyimi ve bilgisi bu blogda günde 24 saat hizmetinize sunuluyor.

Konular bunlarla sınırlı değil elbette; kayış malzemesinde doğru seçim, Gıda Düzenlemelerine uygun süreçler, gıda onaylı kayışın ne zaman gerektiği, doğru konveyör bakımı hakkında bilgiler, kayış ömrünün nasıl uzatılacağı ve daha başka pek çok konuyu blogumuzda bulabilirsiniz.

Okuyucular o konu üzerinde yorum yaparak sorularına yanıt arayabilir hatta yazara e-posta gönderebilirler. Yorum sayfası, ayrıca kullanıcılara deneyimlerini sitedeki başka kullanıcılarla paylaşma imkanı sağlar. Bu dinamik profesyoneller ağı şimdi artık parmaklarınızın ucunda. Sohbete katılmak için blog.habasit.com adresine gidin. Sizden haber almayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit