Değerli İş Ortaklarımız,

Dergimizin altıncı sayısında size merhaba demekten mutluluk duyuyorum.

Bu sayımızda, bir yandan mermer sektöründeki faaliyetlerimizi size anlatırken, diğer taraftan da günümüzün en önemli sorunlarından olan, denizlerdeki çevre kirliliği ile bizim ürünlerimizi kullanarak nasıl mücadele edildiğini, hem de güzel ülkemizden bir örnekle aktarıyoruz. Bu konulara değinirken, ürün portföyümüzün tamamlayıcı unsurlarından olan PE mühendislik profillerimizi de tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu sayımızda da hijyene yer vermezsek olmaz düşüncesiyle, modüler bantların temizlenme amacıyla çıkarılıp takılmasını kolaylaştıran Habasit Saniclip ürünümüzü de size tanıtırken, projelerinizde kullandığınız ürünlerimizin CAD çizimlerine de TraceParts web sitesi üzerinden nasıl kolaylıkla ulaşabileceğinizin bilgisini sunuyoruz.

Bu sayımızı da keyifle okumanız ümidiyle, iyi günler dilerim.

Ümit Yanar Ticaret Direktörü
Habasit Kayış San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Ümit Yanar

HIGHLIGHTS details

Sayı 03/2017

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Lehçe, Türkçe, Hollandaca, Çince ve Japonca gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 21,000

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Anna Marcol, Sonja Strimitzer, Inken Budecker, Susan Dijkhuizen, Izabela Panol, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Tolga Kaynak

Yazı işleri ekibi: Jeroen van der Bijl (JB), Shelby Stuart (ST), Clara Wimmer (CW)

Tercüme hizmeti: Justyna Ziębka

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit