Uygulamalı uzmanlık

Amerikalı Yazar Dale Carnegie, “Bilgi, uygulanana kadar güç değildir.” diyor. Bu, her bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hem bilgi birikimi hem de teknik bilgi ile donanmış, iyi eğitimli bir iş gücü olan, Habasit'in dünya çapındaki Uygulama Mühendisleri ekibinin günlük olarak uygulamaya koyduğu bir ilkedir.

Uygulama Mühendislerinin kapsamını herhangi bir departman ile sınırlamak zordur. Müşterilerle her zaman yakın işbirliği içerisinde olmak suretiyle, herhangi bir iş gününe AR&GE ile beyin fırtınası yaparak başlayabilirler ve günü Satış Ekibi ile yan yana çalışarak tamamlayabilirler.

Bilgi birikimi uygulandığında

Habasit baş döndürücü bir ürün portföyüne sahiptir ve bu portföy hem herhangi bir proje için gerekli bantların sayısını ve türünü belirlemek, hem de detaylara yardımcı olmak için faydalı olabilir. Belirli bir bandın minimum kasnak çapı nedir? Bu bant materyali ile hangi profil birleştirilebilir? Cevaplar yalnızca bir telefon görüşmesi veya e-posta uzağınızda. Bir sorunun çözümü hemen bulunamazsa, genellikle bir saha ziyareti planlanır.

Uzmanlar müşterilere projelerinin tasarım aşamasından nihai kurulumuna kadar yardımcı olur. İster tamamen yeni bir üretim hattına ilişkin bir proje, ister bir çelik spiral taşıyıcının bir plastik modüler bant sistemi ile yenilenmesi olsun, Uygulama Mühendisleri destek sunmaya hazırdır. Ayrıca, mevcut tesisatları değerlendirerek uygulamaların daha verimli hale gelmesini sağlamak üzere optimum bant tipine geçilmesi konusunda önerilerde bulunmaktadırlar.

Yerel sonuçlar için küresel çözümler

Habasit, uzmanlık alışverişinde bulunmak için her fırsatı değerlendiren uluslararası bir mühendis ağına sahiptir. Dahası, yaptıkları işin ilgi çekici olmasını sağlayan genellikle bilmedikleri şeylerdir. Bir müşteri bir uygulama fikri ile Habasit'e başvurduğunda, işin en tatminkar yönü geliştirmek, icat etmek ve keşfetmek için birlikte çalışma sürecidir.

Dünya çapında, farklı ülkelerde ve kültürlerde herhangi bir Habasit mühendisinin ön plana çıkmasını sağlayan bu inovasyon tutkusudur. (ST)

Sonja StrimitzerPazarlama

Uygulama Mühendislerimizin birçoğunun bant sistemleri hakkındaki bilgi birikimlerini uzman blogumuzda paylaştıklarını biliyor muydunuz? Yapılması ve yapılması gerekenleri, ipuçlarını ve püf noktalarını internet üzerinden keşfedin: blog.habasit.com

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit