Bütün, parçalarının toplamından daha fazladır

Herhangi bir uygulama için ideal kayışı seçerken genellikle ilk adım web sitemizdeki ürün bilgi föylerini kontrol etmektir. Burada gerekli tüm parametreler bulunabilir. Ancak, bir kayışa dokunma duygusunu ne parametrelerde ne de bir bilgi föyünde bulamazsınız. – İnsanlar dokumasını sever, buna kayışlar da dahildir. Müşteriler son kararlarını vermek için genellikle karşılaştırma amaçlı numune kayış ister.

Müşteri kayış numunelerini büker, katmanlarını inceler, rengine bakar, parmakları arasında kalınlığını test eder, kayış yüzeyinin yapısını anlamak için dokunur, kendi ürünlerine takar ve hatta bazen de koklar. Bunların hiçbiri internete veya bilgi föyüne bakarak anlaşılmaz. Müşteri bu nedenle kayış numunelerine gerek duyar. Sonuçta "bütün, parçalarının toplamının daha fazlasıdır" sözü gibi; bir kayış da aslında bilgi föyünde verilen parametrelerden daha fazlasıdır.

Kayış örnekleri temin etmenin önemini bildiğimiz için Habasit Polonya'da sadece numune yönetimi üzerine çalışan bir departman kurduk. Buradaki ekibimiz mesaisini müşterilere ve dünyanın her yanındaki Habasit satış ekiplerine numune çıkartarak, keserek, etiketleyerek, tasnif ederek ve göndererek geçiriyor. CNC kesici ve ıstampa makinelerinin yanı sıra bol enerjili ve coşkulu numune ekibinin kadın çalışanları, bu heyecana iyi bir örnek. Her birinin kişilikleri farklı ve sahip oldukları bilgi çeşitliliği, görüş ve bakış açısı ile birbirlerini tamamlıyorlar. Bu ekipte bir kez daha, "bütün, parçalarının toplamının daha fazlasıdır" deyişinin kanıtını buluyoruz.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit