Eksiz zaman kayışlarıyla esneme ve kopma riskini bertaraf edin

Kayış sektöründe yüksek kuvvetlerden bahsedildiğinde en önde gelen ürün grubu zaman kayışları olmuştur. Yapısında çelik tel ya da aramid gibi yüksek yüklere dayanabilecek malzemelerden yapılmış kordlar bulundursalar da, bir rulodan talep edilen boyda kesilerek sonsuz hale getirilen kayışlarda bu kordlar ek yerinde kesintiye uğramaktadır. İşte bu nedenle bir kayışın en zayıf noktası ek yeridir.

Peki, uygulamanızda ekli bir kayışın kaldırabileceğinden daha yüksek kuvvetler söz konusu ise ve kayış tipini değiştirmek istemiyorsanız ne yapabilirsiniz? Çözüm, ek yeri olmadan üretilen HabaSYNC® Flex gerçek sonsuz zaman kayışlarıdır. İhtiyacınız olan boya göre, kesintiye uğramayan tek bir kordun sarmal şekilde örülmesi ile alt yapısı hazırlanan ve daha sonra Poliüretan ile bir araya getirilerek üretilen bu kayışlar, standart zaman kayışlarına göre oldukça yüksek yüklere dayanabilmektedir.

İtalya’da bulunan yeni ve benzerlerine göre yüksek teknolojiye sahip üretim hattımız sayesinde, son derece hızlı ve düşük toleranslar ile yüksek kaliteli bir üretim gerçekleştirmekteyiz. Üretilen her bir HabaSYNC® Flex kayışı, üretim hattının sonunda çeşitli kalite kontrollerine tabi tutulmakta ve daha sonra müşteriye sevk edilmektedir.

HabaSYNC® Flex Diş Tipleri
Metrik Trapez T5, T10, T20, AT5, AT10, AT20, AT20P
İmperyal Trapez L, XL, H, XH
HTD Profil 5M, 8M, 14M
RPP Profil RPP 8M

Sahip olduğumuz yüksek kalite ve hızlı üretim kabiliyetimizi, Habasit’ in uzun yıllara dayanan Poliüretan teknolojisi ile buluşturup, farklı uygulamalar için farklı renk ve özellikte Poliüretanlar kullanarak sizlere en yüksek verimi ve müşteri memnuniyetini sunmayı hedefliyoruz.

HabaSYNC® Flex kayışları, son bir yıl içerisinde yapılan yatırımlarla yeni bir çok hatve tipine kavuşmuş ve müşteri taleplerinin neredeyse tümüne cevap verebilir hale gelmiştir. Ayrıca bazı hatvelerde çift tarafı dişli olan flex kayışlar da ürün gamımızda yerini almaktadır.

Yine bizi özel kılan bir çözümümüz de, delikli olarak talep edilen kayışlarda, kord yerleşimini deliklere denk gelmeyecek şekilde düzenleyerek, deliklerin iç kısmında temiz bir yüzey elde etmek. Bu sayede üretilen ürüne kord parçalarının karışma ihtimalini ortadan kaldırıyor ve hijyenik bir yapı elde ediyoruz.

HabaSYNC® Flex Zaman Kayışları Çelik, Paslanmaz Çelik, Aramid, Esnek ve Yüksek mukavemetli olarak farklı kord kombinasyonları ile uygulamada en yüksek faydayı sağlayacak şekilde sipariş edilebilmektedir.

Standart zaman kayışları için geçerli olan kaplama, delik delme, diş tıraşlama, profil uygulama ve bunun gibi fabrikasyon işlemlerinin tümü, HabaSYNC® Flex ürünleri için de uygulanmaktadır.

İlke TaşçıZaman Kayışları Ürün Uzmanı

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit