Habasit'in gizli süper gücü

Çocukken, hatta bazen yetişkinler olarak hedeflerimize ulaşmamızda yardımcı olacak ya da farkedilmeden iyi şeyler yapmak istediğimizde görünmez olmak gibi bir takım süper güçlerimiz olsun isteriz. Kurumlar nadiren böyle bir fikre kapılsalar da, Habasit görünmez olmanın avantajlarını unutmuş değil. Nasıl ki bantlarımız fabrikaların kapalı kapıları ardında fark edilmeden çalışıyor, biz de firma olarak çoğu zaman arka planda çalışıyor, müşterilerimizin öne çıkmasını sağlıyoruz.

Bu yüzden Habasit geçtiğimiz günlerde, İsviçreli kurumsal firmalar arasında yapılan, Finanz und Wirtschafts dergisinin halk tarafından pek bilinmeyen ancak her bir ürünü her gün kullanılan Gizli Şampiyonlar listesinde yer aldı.

Konveyör bant üreticisi olarak aldığımız en harika övgülerden biri, müşterilerin bantlarımızın varlığını unuttukları zamandı. Çünkü ürünlerimiz kusursuz çalışmaktaydı. Sabah ilk vardiyanın işe gelişinden akşam son vardiyanın çıkışına dek, konveyör bantlar kimsenin pek dikkatini çekmeden işleyişin akıp devam etmesini sağlıyor. Konveyör bantlar hemen her türden üretim hattında temel bir unsurdur, ancak sadece fabrika ile sınırlandırılmış değiller. Koşu bandı üzerinde koşmaktan, market ürünlerinin kasaların önüne kadar taşınmasına ve hatta havaalanında bagajınızın tek parça halde teslim edilmesine kadar, toplum güvenilir bantlara ihtiyaç duyar.

Şampiyonlar ligindeyiz

Finanz und Wirtschaft, İsviçre'nin kurumsal firmaları içinden titiz bir seçim yaparak sadece sekiz kuruluşu Gizli Şampiyon ilan etti. Değerlendirme ölçütleri kesindi. Her firma uluslararası talebi karşılamada lider tedarikçi olmalıydı. Genel merkezleri İsviçre'de bulunmalı ve ayrıca firma minimum iş hacmini de aşmalıydı. Habasit lider bir endüstriyel firma olarak bu kapsam içine rahatça dahil oldu. Bir aile şirketi olarak kârımızın % 90'ından fazlasını yatırım olarak kuruma doğrudan geri aktarıyoruz, dolayısıyla küresel olarak büyümeyi sürdürmemiz şaşırtıcı değil. Habasit sürekli yeni çözümler geliştirmeye odaklanmayı sürdürüyor ve bu sayede durmaksızın değişen pazarın en yeni taleplerini karşılıyor.

Sahne arkasında olanları görmek için okumaya devam!

Habasit belki başarılarında mütevazi olabilir ama benzersiz uygulamaları ve bantların ulaştığı şaşırtıcı noktaları anlatan pek çok hikaye var. Sonuç olarak "göz önündeki" birçok büyük kuruluş, üretim süreçlerinde Habasit'in bantlarına güveniyor.

Dünya çapındaki inovasyonlarımız hakkında daha fazla öğrenmek için Highlights’ı okumaya devam edin ve Habasit'in gizli dünyasına girerek sahne arkasında olanları görmek için bizi sosyal medyada takip edin. (ST)

Sonja StrimitzerPazarlama

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit