Habasit Türkiye 10. Yılını Kutluyor

Türkiye’deki faaliyetlerine yaklaşık 30 yıl önce distribütör kanalıyla başlayan, güç aktarma ve konveyör kayış sektöründe dünya lideri konumda bulunan Habasit AG., almış olduğu stratejik kararla Türkiye’de ki ilk bağlı kuruluşunu 2008 yılında İstanbul’da oluşturmuştur. Her geçen gün yeni ve başarılı ekip arkadaşları da ekleyerek emin adımlarla yoluna devam eden Habasit Kayış. San. ve Tic. Ltd.Şti., 14 Aralık 2018’de 10. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Habasit Türkiye 10.yıl kutlamasına bu yolculukta kendisi ile birlikte yol almış, 10 yılını ve hatta daha fazlasını tamamlamış yol arkadaşlarına naçizane teşekkür ve minnetlerini, imalathanemizde gerçekleştirdiğimiz bir plaket töreni ile sunarak onları da unutmamıştır.

Bu sade teşekkürün ardından ise tüm ekip, birlikte daha coşkulu halde güzel bir yemek eşliğinde kutlama etkinliğine devam etti. Başarımızın en büyük mimarı olan çalışanlarımızı bu mutlu günümüzde bir nebze olsun motive ve onure etmeyi amaçladık. Çalışan motivasyonunun siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine olan katkısının bilinci içerisinde bu tür etkinlikleri fırsat buldukça gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Bu bilinçle, on yıllardır pazar liderliğini elinde tutarak güç transmisyon kayışları ve konveyör bant ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.

Müşteri Hizmetleri Yetkilisi görevime 2018 yılı Eylül ayı itibari ile başlamış biri olarak, Habasit Türkiye adına gurur verici 10 yıllık yolculuğun paylaşıldığı bir etkinliğe katılabildiğim için mutluluk duyuyorum.

Müşteri Hizmetleri departmanı olarak, firmanın neredeyse tüm departmanları birimleri ile çoğu zaman iletişim halinde olduğumuz için, gözlemlerimiz sonucunda rahatlıkla söyleyebileceğimiz ise; Habasit Türkiye, Avrupa ve Global anlamdaki çalışma şeklini, vizyonunu ve politikasını kendi işleyişine entegre etmiş, yönetici ve çalışan kadrosu ile profesyonel bir kuruluştur.

Habasit Türkiye çözüm ve iş ortaklarına daha kaliteli hizmet verebilmek için kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda Kalite Departmanını güçlendiriyor. İmalat kalitesinin daha da arttırılması, müşterilere gönderilecek ürünlerin son kontrollerinin gerçekleştirilmesi gibi aksiyonları Habasit vizyonu ile birleştirerek tüm çalışanlarına düzenli olarak kalite bilincinin aktarılacağı adımlar atılıyor.

Aylin Gürel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit