Habasit Türkiye’nin En Genç Üyeleri

Outi Kukkamaki Aylin Gürel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Mesleğimizi elimize alıp ya da artık meslek sahibi olmaya, ya da düzenli para kazanmaya gereksinim duymaya başladıktan sonra hayat neredeyse bu doğrultuda ilerlemeye ve etrafında şekillenmeye başlıyor. Kimimize ve hatta çoğumuza göre farklı bir düzen ihtiyacını bu dönemlerde tamamlarız; her toplumun ortak yapı taşı, aile kurma ihtiyacı. Böylece yoğun hayat temposu tamamlanmış oluyor.

Üretim Mühendisimiz Emre Tokur bir tam mesaisini bilgisayarı ve imalathane arasında mekik dokuyarak, müşterilerin taleplerini zamanında karşılayabilmek adına verdiği emek ile birlikte geçirdiği yorucu bir günün ardından çocukları ile geçirdiği vakti şöyle özetliyor, “Yorucu günün ardından kapıyı oğlum Ömer Tahla açtıktan sonra başlıyorum mesai stresini atmaya, henüz 1 aylık olan oğlum Yiğit Eymen’in karnını doyurup ardından Ömer Talha ile oyunlar oynayarak günün stresini tamamen atmış oluyor ve bir sonraki güne daha konsantre ve dinç bir zihinle Habasit’deki görevime başlamamı sağlıyor.“ Yiğit Eymen Habasit Türkiye’nin en genç üyesi ve 28 Ocak 2019 tarihinde dünyaya geldi.

Doğu Aras 5 Eylül 2018 tarihinde dünyaya geldi, babası Cem Işıkcevahir, Soner Tekiroğlu gibi modüler bant bölümünde 3 yıl çalıştıktan sonra yaklaşık 1 yıldır yüksek frekans makinası ile bantların üst yüzeyine profil/klavuz ekleme bölümünde. Genç bir baba olarak ise oğlu Doğu Aras için şu sözleri sarf ediyor, “ Babalık duygusu dünyaya bakış açımı değiştirdi. Bir şeyleri planlarken daha dikkatli davranma bilinci getirdi ve bu sayede hayata daha anlamlı bakıyorum. Çünkü aile kavramımı tamamlamış oldum.“Yiğit Eymen’den sonraki en genç üyemiz ise Rüzgar Ali, babası Soner Tekiroğlu daha önce modüler bant bölümünde görev alırken şimdi konveyör kayış ve bantların alt yüzlerine profil/klavuz ekleme bölümünde. 2 Ocak 2019’da dünyaya gelen oğlu ile birlikte tattığı ebeveynlik duygunu şu sözlerle dile getiriyor, “Babalık duygusunu ilk defa tattım. Baba olmak kendini kahraman hissetmek gibi bir duygu benim için”, diyor ve ekliyor “Habasit­ ailesinin bir ferdi olmaktan da oldukça mutluyum.”

Üretim Planlama Depart­manı’ndan Harun Keskin yaklaşık 9 yıldır Habasit­ Türkiye ile birlikte çalışmakta. İlk çocuğu olan Ömer Metin 11 Ekim 2018 tarihinde dünyaya geldi ve 9 yıldır Habasit Türkiye’nin stok/malzeme planlamasını yürüten Harun Bey’in baba olmak ile ilgili duyguları ise, “Bu güzel duyguyu ne kadar kelimelere döksem de az. İnsan yaşadıkça vermiş olduğu sevgiyi, duyguyu, mutluluğu vs heyecanı anlıyor. Kendinizden daha çok değer veriyorsunuz. Çünkü artık o sizin hayatınızın bir parçasıdır. Habasit dergisinde bize de yer verdiğiniz için teşekkür ederiz.”

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit