Tıklayın haberler önünüze gelsin

Toplum giderek daha hızlı değişime uğrarken, pek azımızın yeni gelişmelerden anında haberdar olma veya pazardaki son trendler üzerine derinlemesine araştırma yapma fırsatı var. Bu sebeple, işleri endüstrinin son yenilikleri ile uyumlu tutmak için en uygun ve bilgilendirici kaynakları tercih etmek çok önemli.

Expert Blog

Facebook

Linkedin

Twitter

Bu nedenle Habasit, firmadaki en önemli gelişmelere sosyal medya kanalı üzerinden, tercihinize göre Facebook, LinkedIn ve Twitter gibi ortamlardan gerçek zamanlı erişim sağladı.

Etkinlik duyuruları ve yeni çıkan ürünlere dair haberlerin yanı sıra, endüstride de geniş bir kitleye erişmiş olacaksınız. Tedarikçi, ortak ve müşteriler, uzmanlık alanlarınca diyalog geliştirebilecek, deneyim paylaşabilecek ve bağlantılar kurabilecekler. Daha fazla bilgi için yararlı ipuçları ve linkler sayesinde, kullanıcıların ihtiyacı olan her şey parmaklarının ucunda.

Bir başka değerli kaynak ise Habasit'in yedi dilde yayın yapan Expert Blog sayfası. Ziyaretçiler yenilikleri görebilir veya uzmanlarımızın üretimin her bir adımında kaliteyi ve verimliliği iyileştirmeye yönelik endüstriyel bilgiler paylaştıkları ve uygulanabilir öneriler getirdikleri geniş yazı arşivini tarayabilirler. Okuyucular doğrudan yazarlara yazıp, onlardan cevap alabilirler.

Blog sayfasına gidin veya Habasit'i Facebook, LinkedIn veya Twitter'dan takip edin; en güncel haberler sizin de hemen önünüze gelsin!

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit