Değerli İş Ortaklarımız,

2019 yılının son sayısı ve aynı zamanda on ikinci sayımız Highlights dergimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkürlerimizi sunarız.

Bu sayımızda sanayi devriminin 4.jenerasyonu olarak nitelendirilen Endüstri 4.0 ile ortaya çıkan yepyeni teknolojilerle, konveyörlerin bu yeniliklerden nasıl etkilendiğine ve süreçleri nasıl etkilediğine değiniyoruz kısaca.

Sayımızın devamında ise 2019 yılı itibari ile ivme kazandırdığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve Japonya’da ortaya çıkan kaliteli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamın sürekliliğini sağlamak için uygulanan 5S ile ilgili genel bilgilerden ve çalışmalarımızdan kısaca bahsediyoruz.

Bu sayımızı da keyifle okumanız ümidiyle, iyi günler dilerim.

Ümit Yanar Ticaret Direktörü
Ümit Yanar

HIGHLIGHTS details

Sayı 03/2019

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Türkçe, Hollandaca, Çince ve Japonca gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 21.000

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Anna Marcol, Sonja Strimitzer, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Tolga Kaynak

Yazı işleri ekibi: Shelby Stuart (ST), Louise Clarke (LC)

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit