Değerli İş Ortaklarımız,

Sizlerle paylaşmaktan keyif duyduğumuz, 2020 yılının ilk sayısı ve aynı zamanda on üçüncü sayımız olan Highlights dergimizi sunmaktan mutluluk duyuyorum.

Bu sayımızın 3. sayfasında sizi ilk karşılayan yazımız, 7. doğal kaynak olarak da nitelendirilmeye başlayan geri dönüştürülebilir atıklarla ilgili. Habasit Türkiye olarak biz de bu konuda hem üzerimize düşen görevi hem de harici çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve yazımızda kısaca bunlara değiniyoruz.

Bir sonraki yazımız ise yetkili bayilerimizden biri olan GEÇİT MAK. GIDA PLASTİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ile yapmış olduğumuz röportaj. Bu röportaj ile bayimizi daha yakından tanıma imkanı buluyoruz.

Keyifle ve ilgiyle okuyacağınız bir sayı olması ümidiyle, iyi günler dilerim.

Ümit Yanar Ticaret Direktörü
Habasit Kayış San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Ümit Yanar

HIGHLIGHTS details

Sayı 01/2020

Highlights dergisi İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Türkçe, Hollandaca, Çince ve Japonca gibi dillerde yılda bir kere yayınlanmaktadır.

Yayım no: 21.000

Yayımcı: Habasit Kayış San. ve Tic. Ltd. Şti., Aydınlı Birlik Org. San. Bölgesi 4. Sok. No:4, Tuzla – İstanbul, www.habasit.com.tr

İçerikten sorumlu kişi: Anna Marcol, Sonja Strimitzer, Ümit Yanar

Baş editör: Sonja Strimitzer

Yazı işleri müdürü yardımcısı: Tolga Kaynak

Yazı işleri ekibi: Shelby Stuart (ST)

E-posta adresi: highlights@habasit.com

Tasarım ve litografi: IKROPKA

Aşağıdaki makaleler (içindeki metinler ve resimler) ya da onların fragmanları yeniden basılmak için yayımcı tarafından yazılı izni gereklidir.

sayfa yükleniyor

lütfen bekleyiniz...

HIGHLIGHTS / Arşiv

HABASIT HIGHLIGHTS / select location

Habasit